Tommy Hilfiger  OUTLET
Producenci
Promocje
Kurtka Tommy Hilfiger Reversible Hooded Dwustronna
Kurtka Tommy Hilfiger Reversible Hooded Dwustronna
999,00 zł 849,00 zł
Kurtka Tommy Hilfiger Collar Bordowa
Kurtka Tommy Hilfiger Collar Bordowa
1 299,00 zł 999,00 zł
Zwroty i reklamacje

Szczegółowe informacje dotyczące procesu reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu. Poniższe informacje są jedynie ich uproszczoną formą.

REKLAMACJA ZAKUPIONEGO TOWARU


Reklamacja zakupionego towaru może występować gdy:

- Dostarczony do Państwa towar jest inny niż wcześniej zamawiany- Zamówienie jest niekompletne, brakuje któregoś z elementów zamówienia
- Dostarczony do Państwa towar jest zniszczony
- Dostarczono niewłaściwą ilość zakupionych towarów (np.1 sukienkę zamiast zakupionych dwóch)

Jak należy postępować w przypadku reklamacji:

1. W terminie 3 dni od czasu otrzymania przesyłki i stwierdzeniu uchybień w zamówieniu proszę powiadomić Dział Sprzedaży e-trend.pl o chęci reklamowania towaru:

- Telefonicznie: tel. (32) 326 43 04 lub mailowo: sklep@e-trend.pl

2. Należy ściągnąć ze strony naszego sklepu formularz Zgłoszenia Reklamacji, wydrukować go i czytelnie wypełnić, wskazując odpowiednią dla Państwa formę zakończenia procesu reklamacyjnego.

3. Cały dostarczony do Państwa towar, wraz z wypisanym formularzem reklamacyjnym i dowodem zakupu proszę odesłać na adres naszego sklepu, tj:

Centrum Mody trend
Sklep e-trend.pl
ul.Warszawska 342
43-155 Bieruń
z dopiskiem "Reklamacja towaru"

4. Po otrzymaniu reklamowanego towaru wraz z kompletnym formularzem reklamacyjnym w ciągu 14 dni rozpatrzymy Państwa reklamację i powiadomimy o dalszym etapie postępowania a także sposobie realizacji wybranej przez Państwa formie zakończenia procesu reklamacyjnego.

Uwaga! Proces reklamacyjny zachodzi tylko i wyłącznie wtedy, gdy spełnione zostają warunki reklamacji. W przypadku reklamacji koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Sprzedający.

Pobierz Formularz Reklamacyjny


ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU

Każdy klient dokonujący zakupów na odległość, poprzez sklep internetowy, ma prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od momentu otrzymania do od dostawcy.

Warunki procedury zwrotu towaru:

- Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania
- Towar musi posiadać oryginalnie przypięte metki sklepu i producenta
- Towar nie powinien być brudny i zniszczony
- Towar powinien być kompletny i zawierać wszystkie przysłane do Państwa elementy
- W przypadku zwrotu towaru - wymagamy także oryginału dowodu zakupu

Jak należy postępować w przypadku zwrotu towaru:

1. W terminie 3 dni od czasu otrzymania przesyłki i wyrażeniu chęci zwrotu zakupionego towaru proszę powiadomić Dział Sprzedaży e-trend.pl o zwrocie towaru:

- Telefonicznie: tel. (32) 326 43 04 lub mailowo: sklep@e-trend.pl

2. Należy ściągnąć ze strony naszego sklepu formularz Zwrotu Towaru, wydrukować go i czytelnie wypisać, wskazując w nim numer konta bankowego, na które chcą Państwo otrzymać zwrot należności za zakupiony towar.

3. Zakupiony towar wraz z dowodem zakupu oraz wypisanym formularzem Zwrotu należy przesłać na adres naszego sklepu, tj:

Centrum Mody trend
Sklep e-trend.pl

ul. Warszawska 342
43-155 Bieruń
z dopiskiem "Zwrot towaru"

4. Po otrzymaniu zwracanego towaru wraz z kompletnym formularzem zwrotu i dowodem zakupu, oraz stwierdzeniu że towar spełnia warunki Procedury zwrotu towaru, w ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa woli i zwrócimy należność za zakupiony towar na podane przez Państwa konto bankowe.

Informacje zapobiegające zwrotom towarów

- Aby uniknąć "nietrafionego rozmiaru" polecamy przed zakupem produktu skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta i zapytać o rozmiar. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zmierzyć dokładnie produkt i podać Państwu wszystkie rozmiary.

- Aby uniknąć "rozczarowania kolorem", polecamy przejrzeć kartę wybranego produktu na różnych monitorach. Niekiedy zbyt jasne / lub ciemne ustawienia wyświetlania kolorów na urządzeniach różnego typu nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów materiału, z którego wykonany jest dany produkt. W razie niepewności nasi konsultanci udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji.

Uwaga! Proces Zwrotu Zakupionego Towaru zachodzi tylko i wyłącznie wtedy, gdy spełnione zostają warunki Procedury Zwrotu Towaru. W przypadku zwrotu zakupionego towaru - koszty wysyłki kurierskiej pokrywa Kupujący.

Pobierz Formularz Zwrotu Towaru

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl