Tommy Hilfiger  KOLEKCJA JESIENNA
Producenci
Promocje
Kurtka Milestone Hunter Padding Pikowana Niebieska
Kurtka Milestone Hunter Padding Pikowana Niebieska
859,00 zł 739,00 zł
Płaszcz LAVARD Ambrosio 3 Bat
Płaszcz LAVARD Ambrosio 3 Bat
549,00 zł 499,00 zł
Jak kupować?

Strefa klienta to zbiór najważniejszych informacji dotyczących Sklepu e-trend.pl w jednym miejscu.

Produkty umieszczane w sklepie internetowym e-trend.pl wchodzą w skład asortymentu dwóch Salonów Mody Męskiej trend i poza sklepem internetowym dostępne są również w sprzedaży stacjonarnej w następujących lokalizacjach:

Centrum Mody trend - BIERUŃ ul. Warszawska 342 oraz Salon Mody Męskiej trend - PSZCZYNA ul. Piastowska 22.

istnieje więc możliwość wcześniejszego przymierzenia lub końcowego zakupu w jednym z tych punktów. Godziny otwarcia salonów oraz telefony kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt naszego sklepu.

 

 
Zwroty, Wymiany i Reklamacje
 
Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym powinniście Państwo mieć świadomość Praw jakie Wam przysługują w związku z dokonywanym zakupem na odległość.

W przypadku nietrafionego fasonu lub rozmiaru zakupionego produktu, macie Państwo Prawo do zwrotu zakupionego towaru lub wymiany go na inny produkt w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki od kuriera. W przypadku stwierdzenia wady produktu możecie skorzystać z Procedury Reklamacyjnej, gdyż każdy sprzedawany w naszym sklepie produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

 
 
W przypadku zwrotu lub wymiany zakupionego produktu - koszty przesyłki do naszego sklepu oraz ewentualnej ponownej wysyłki wymienianego towaru pokrywa kupujący. 
 W jaki sposób możesz dokonać zakupu w Naszym sklepie?

Istnieje wiele możliwości zakupu wybranych przez Ciebie produktów w Naszym sklepie. Najszybszą z nich jest bezpośrednia transakcja na stronie sklepu internetowego www.e-trend.pl jednak nie tylko. 
 
Aktualną wersję regulaminu można wykupić na:
Shoper.pl > dowiedz się więcej (URL: https://www.shoper.pl/porady-prawne-dla-sklepow-internetowych/)

zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.


 
W jaki sposób dostarczamy zakupiony towar do Ciebie?

Zakupiony przez Ciebie produkt już następnego dnia roboczego przygotowywany jest do wysyłki. Jeśli zamówiony model lub rozmiar jest na stanie któregoś z Naszych Salonów stacjonarnych to zwykle nazajutrz sprowadzamy go do Naszego Centrum Mody, skąd następnego dnia roboczego zostaje wysłany przesyłką kurierską pod wskazany w zamówieniu adres odbiorcy.
 
Wszystkie przesyłki realizujemy Firmą Kurierską DPD.
 
Jeśli zamówiłeś produkt oznaczony w swym opisie wydłużonym terminem dostawy to w czasie do 7 dni roboczych sprowadzimy go na Twoje zamówienie od producenta i wyślemy przesyłką kurierską do Ciebie.
 Masz więcej pytań? - Skontaktuj się z Nami.

Zapraszamy do skorzystania z formy kontaktu z Nami. W profesjonalny sposób pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Na Twoje życzenie możemy zmierzyć wybrany produkt i podać ci wszystkie niezbędne rozmiary, abyś mógł zdecydować czy rozmiar będzie odpowiedni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Poniedziałek - Piątek w godzinach 9.30 - 16.30


Telefonicznie: (32) 326 43 04  lub mailowo:  sklep@e-trend.pl

Czekamy na Twój telefon, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. ZapraszamyAdres naszego Centrum Mody

Centrum Mody trend
ul. Warszawska 342
43-155 Bieruń
Województwo śląskie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl