O nas

Centrum Mody trend oferuje najnowsze kolekcje czołowych polskich i zagranicznych producentów takich jak: KMX, Bugatti, Vistula.W 2009 roku zostały utworzone działy branżowe z modą ślubną oferujące suknie ślubne Nabla Celise i Sposabella oraz garnitury ceremonialne niemieckiej firmy Wilvorst.

Firma

Geneza naszej firmy sięga 1998 roku. W tedy zostały uruchomione dwa salony z modą męską w Bieruniu i Pszczynie. Salony te specjalizowały się i oferowały modę okazjonalną i casual z okryciami wierzchnimi i dodatkami dla mężczyzn. W 2004 roku salon został przeniesiony do nowej większej siedziby a oferta została poszerzona o modę dla Pań. Na początku 2012-go roku uruchomiliśmy sprzedaż internetową przez e-trend.pl.

Personel

Personel naszej firmy to wykwalifikowany, z wieloletnim doświadczeniem zespół który regularnie podnosi umiejętności przez szkolenia z zakresu technik sprzedaży i relacji interpersonalnych z klientem. Udział w targach branżowych w Berlinie, Essen i Poznaniu pozwala zapoznać się z najbardziej aktualnymi tendencjami w modzie.

Pytania? Skontaktuj się z Nami telefonicznie: 32 326 43 04 lub mailowo: sklep@e-trend.pl


Accept

Ta strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach Twojej przeglądarki.